Govinda Kinder-Goodel "Meereswelt" Maïs Bio, 250 g

Nu wordt het kleurrijk in de pastapan – met rode biet en spinazie

€ 3,89

(€ 15,56 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Natuurlijk gekleurd
  • Glutenvrij en puur plantaardig
  • Leuke onderwaterwereldmotieven

Vaak samen gekocht met Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g

Govinda Kinder-Goodel "Meereswelt" Maïs Bio, 250 g € 3,89 (€ 15,56 / kg)
Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g € 16,39 (€ 39,02 / kg)
Totaalprijs: € 20,28
Beschrijving

De Kinder-Goodel „Meereswelt“ van Govinda brengt kleurrijk pastaplezier op tafel. Deze pasta wordt in Italië ambachtelijk geproduceerd en heeft een milde basis van maïs en rijst, aangevuld met rode biet, spinazie en quinoa. De zorgvuldig gedroogde pasta is glutenvrij en heeft een klassieke al-dente bite. Een bewuste keuze voor een gevarieerde voeding in de gezinskeuken.

Art. nr.: GOV-H062
Inhoud: 250 g
EAN: 4038507012864
Producentnummer: H062
Merk: Govinda
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch, Glutenvrij
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij
Kan sporen bevatten van: F - Sojabonen
Bewaarvoorschriften: Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1290,83 / 308,31 kj / kcal
Energie 1273 / 304 kj / kcal
Vet 1,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,4 g
Koolhydraten 66 g
  waarvan Suiker 0,7 g
Vezels 0,9 g
Eiwitten 7 g
Zout 0 g
Ingrediënten

55 % maïsmeel[1], 44 % Rijstmeel[1], 0,7 % Rode biet poeder, 0,7 % spinazie poeder, 0,2 % quinoameel[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland, www.govinda-natur.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Govinda Kinder-Goodel "Meereswelt" Maïs Bio