Weleda Calendula Verzorgende Babyolie, 10 ml

Zachte reiniging en verzorging

€ 1,34 € 1,49 -10%

(€ 134,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Beschermt de huid
  • Geschikt voor babymassages
  • Comfortabel verwarmend

Vaak samen gekocht met Weleda Baby Buikjesolie, 50 ml

Weleda Calendula Verzorgende Babyolie, 10 ml € 1,34 (€ 134,00 / L)
Weleda Baby Buikjesolie, 50 ml € 10,79 (€ 215,80 / L)
Totaalprijs: € 12,13
Beschrijving

De Weleda Calendula Verzorgingsolie is ideaal voor het voorzichtig reinigen van het luiergebied en ook voor de dagelijkse huidverzorging, aangezien deze ongeparfumeerd is. Met een essentie van biologische calendula en sesamolie is het ideaal voor een zachte babymassage.

Toepassing:

  • Verdeel een beetje olie over de handpalmen en masseer de huid van de baby in met zachte cirkelvormige bewegingen.
  • Ook geschikt voor de gevoelige volwassen huid.
Art. nr.: XEC-WEL-100328
Inhoud: 10 ml
EAN: 4001638095365
Producentnummer: 1015811
Merk: Weleda
Huidtype: Voor Elk Huidtype, Gevoelige Huid, Droge Huid
Producteigenschappen: Parfumvrij, Veganistisch
Bewaarvoorschriften: Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht.
Ingrediënten (INCI)

Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Calendula Officinalis Flower Extract

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Duitsland, www.weleda.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Weleda Calendula Verzorgende Babyolie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder