Sonnentor Biologische Zwarte Mosterdzaadjes, Zwart (80 g)

De smaak van India

€ 3,49

(€ 43,63 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: Zwart

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Pittige smaak
  • Nootachtige tonen
  • Ideaal om te roosteren

Vaak samen gekocht met Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g

Sonnentor Biologische Zwarte Mosterdzaadjes, Zwart (80 g) € 3,49 (€ 43,63 / kg)
Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g € 16,39 (€ 39,02 / kg)
Totaalprijs: € 19,88
Beschrijving

Zwarte mosterdzaadjes zijn iets scherper van smaak dan gele of witte mosterdzaadjes. Zowel gele als zwarte mosterdzaadjes spelen een belangrijke rol in de Zuid-Indiase keuken. Voor gebruik worden ze geroosterd in ghee (geklaarde boter), waardoor de scherpe smaak milder wordt en een nootachtig accent krijgt. De geroosterde zaadjes zijn bijzonder lekker in vis- en groentecurry's en worden daarnaast gebruikt als ingrediënt in currypasta's en kruidenmixen.

Art. nr.: XPI-ST-007482
Inhoud: 80 g
EAN: 9004145007482
Producentnummer: 748
Merk: Sonnentor
Grondwet: Vata, Kapha
Producteigenschappen: Vrij van kunstmatige kleurstoffen, Vrij van smaakversterkers, Vrij van conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Kan sporen bevatten van: M - Mosterd
Ingrediënten

zwarte mosterd[1]

  1. biologisch
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Oostenrijk, www.sonnentor.com/de-at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Sonnentor Biologische Zwarte Mosterdzaadjes

3 recensies in andere talen

4,9 van 5 sterren
5 Sterren
6 (85%)
4 Sterren
1 (14%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

7 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.