Rapunzel Biologisch Hennepmeel, 250 g

Zorgvuldig gemalen

€ 2,60 € 2,89 -10%

(€ 10,40 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Eiwitrijk
  • Voor muesli, soepen & meer
  • Lichte nootachtige smaak
  • Vrij van genetische manipulatie Vrij van genetische manipulatie

Vaak samen gekocht met Rapunzel Biologisch Kokosmeel, 250 g

Rapunzel Biologisch Hennepmeel, 250 g € 2,60 (€ 10,40 / kg)
Rapunzel Biologisch Kokosmeel, 250 g € 3,41 (€ 13,64 / kg)
Totaalprijs: € 6,01
Beschrijving

Een echte alleskunner in de keuken! Het biologische hennepmeel van Rapunzel is niet alleen rijk aan eiwitten en vezels, maar is ook een optimale bron van omega 3 en bevat mineralen zoals ijzer, zink en magnesium. Dankzij de licht nootachtige smaak kun je het hennepmeel bovendien op allerlei manieren gebruiken:

  • In muesli, porridge of desserts
  • Om mee te koken en bakken
  • Om dressings en sauzen te verfijnen
  • Om soepen en sauzen te binden
  • Als eiwitbron in smoothies

De gedeeltelijk ontoliede zaden worden zorgvuldig gemalen en zijn afkomstig uit Europese teelt. Omdat het meel van voedingshennep wordt gemaakt, heeft het geen bedwelmende werking op het lichaam.

Let op:

  • In traditionele recepten kun je tot 10 procent van de hoeveelheid graanmeel vervangen door hennepmeel. Hierbij vervangt 80 gram hennepmeel 100 gram graanmeel.
  • De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid bedraagt maximaal 15 gram (ongeveer 1,5 el). Het hennepmeel is niet geschikt voor baby's en peuters.
Art. nr.: XPI-BIOG-227538
Inhoud: 250 g
EAN: 4006040333104
Producentnummer: 227538
Merk: Rapunzel
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch
Producteigenschappen: Vrij van genetische manipulatie, Veganistisch, Vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - Gluten
Bewaarvoorschriften: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

hennepmeel gedeeltelijk ontolied[1]

  1. uit gecontroleerde biologische productie

Kan sporen van glutenbevattende granen of glutenbevattende graanproducten bevatten.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1189 / 284 kj / kcal
Vet 8,8 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 1 g
Koolhydraten 3 g
  waarvan Suiker 3 g
Vezels 51 g
Eiwitten 31,7 g
Zout <0,01 g
Samenstelling

Vitaminen & Mineralen

Samenstelling per 100 g
vitamine B1 (thiamine/thiamine) 1,4 mg
ijzer 18,1 mg
magnesium 526 mg
Überzugsmittel: 9,88 mg
Samenstelling

Verdere analysewaarden

Samenstelling per 100 g
alfa-linoleenzuur 1,34 g
linoleenzuur 1,34 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Duitsland, www.rapunzel.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Rapunzel Biologisch Hennepmeel

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder