Raab Vitalfood Alkalisch Poeder Balance Pure, 200 g

Met magnesium, calcium en kalium

€ 19,19

(€ 95,95 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor 33 porties
  • Eenvoudige bereiding
  • Geschikt voor veganisten

Vaak samen gekocht met Raab Vitalfood Vezel Trio Biologisch, 210 g

Raab Vitalfood Alkalisch Poeder Balance Pure, 200 g € 19,19 (€ 95,95 / kg)
Raab Vitalfood Vezel Trio Biologisch, 210 g € 7,69 (€ 36,62 / kg)
Totaalprijs: € 26,88
Beschrijving

Dit basenpoeder bevat een uitgebalanceerde combinatie van sporenelementen en tien mineralen. Hiertoe behoren calcium, magnesium, ijzer, zink, koper, selenium, chroom en molybdeen, evenals kalium en mangaan. Aangelengd met water vormt het vegan poeder een lichte drank. De formule bevat geen kunstmatige toevoegingen of zoetstoffen.

Aanbevolen gebruik: Los in totaal 4 maatschepjes (6 g) op in ca. 200 ml water en drink verspreid over de dag.

Let op:

  • Mannen, vrouwen die niet meer menstrueren en zwangere vrouwen mogen ijzer alleen innemen na overleg met een arts.
  • Niet geschikt voor kinderen en jongeren.
  • Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren.
  • Vermijd het gebruik van andere voedingssupplementen die zink en calcium bevatten.
  • Magnesiumpreparaten kunnen een laxerende werking hebben.
Art. nr.: XVA-RV-104105
Inhoud: 200 g
EAN: 4019839841056
Producentnummer: 104105
Merk: Raab Vitalfood
Doseringsvorm: Poeder
Voedingspatronen: Vegan, Glutenvrij, Lactosevrij
Producteigenschappen: Vrij van additieven, Veganistisch, Glutenvrij, Vrij van lactose
Waarschuwingen: Raadpleeg je arts voordat je dit medicijn gebruikt als je zwanger bent of borstvoeding geeft., Niet geschikt voor personen jonger dan 18 jaar
Bewaarvoorschriften: Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht.
Lichaamsgebied - Lichaamsklachten: Stofwisseling
Voedingssupplementen zijn niet bedoeld als vervanging van een gevarieerde, evenwichtige voeding. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten

Magnesiumcitrat, Calciumcarbonaat, Calciumcarbonaat, Kaliumcitrat, Calciumcitrat, Zinkgluconat, ijzerbisglycinaat, natriumseleniet, Kupfergluconat, Natriummolybdat, mangaansulfaat, Chrom-III-chlorid

Samenstelling
Samenstelling per 100 g per maximale dagelijkse dosis/portie (6 g)
kalium 8.333 mg 500 mg
Calcium 8.333 mg 500 mg
Magnesium 4.167 mg 250 mg
ijzer 100 mg 6 mg
Zink 83 mg 5 mg
Koper 8,3 mg 0,5 mg
Mangaan 458 µg 0,3 mg
selenium 458 µg 27,5 µg
Chroom 333 µg 20 µg
molybdeen 417 µg 25 µg
Algemene informatie over magnesium
Algemene informatie over calcium
Algemene informatie over ijzer
Algemene informatie over selenium
Algemene informatie over zink
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Raab Vitalfood GmbH, Rudolf-Diesel-Straße 10, 85296, Rohrbach, Duitsland, info@raabvitalfood.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Raab Vitalfood Alkalisch Poeder Balance Pure