Himalaya Herbals Revitalizing Night Cream, 50 ml

Revitaliserende nachtcrème

€ 8,39

(€ 167,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale en droge huid
  • Bevordert de vochtbalans
  • Met AHA-zuren

Vaak samen gekocht met Himalaya Herbals Light Hydrating Gel Cream, 50 ml

Himalaya Herbals Revitalizing Night Cream, 50 ml € 8,39 (€ 167,80 / L)
Himalaya Herbals Light Hydrating Gel Cream, 50 ml € 8,39 (€ 167,80 / L)
Totaalprijs: € 16,78
Beschrijving

De revitaliserende nachtcrème van Himalaya Herbals is een rijke crème die diep in de huid trekt en gedurende de nacht aansluit bij het natuurlijke vernieuwingsproces van de huid. De crème is dermatologisch getest en bevat AHA-zuren uit appel, limoen en tomaat. Tarwekiemen en vitamine E helpen daarnaast de huid te beschermen en van vocht te voorzien. Voor een rondom verzorgd en aangenaam huidgevoel.

Gebruiksadvies: Dagelijks 's avonds voor het slapengaan aanbrengen op het gereinigde gezicht.

Art. nr.: XBO-SCT-8901138511623
Inhoud: 50 ml
EAN: 8901138834746
Producentnummer: 8901138834746
Merk: Himalaya Herbals
Huidtype: Normale Huid, Droge Huid
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate Se, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil & Hydrogenated Castor Oil, Cetearylalcohol, Cetyl Alcohol, Sorbitan Stearate & Sucrose Cocoate, Glycerin, Phenoxyethanol & Ethylhexylglycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum, Dimethicone, Lilium Candidum Bulb Extract, Sodium Benzoate, Carbomer, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopherylacetat, Disodium Edta, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxy Citronellal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, Geraniol

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: The Himalaya Drug Company, Tumkur Road, Makali Aluru Main Road, Makali, 562123, Bangalore, India, www.himalayawellness.com
Gemachtigde die optreedt als EU-verantwoordelijke: Himalaya Wellness Poland Sp.z o.o. , Al. Jerozolimskie 81, 02-001, Warsaw, Polen, contactus@himalayawellness.com, www.himalayawellness.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Himalaya Herbals Revitalizing Night Cream

4 recensies in andere talen

4,8 van 5 sterren
5 Sterren
4 (80%)
4 Sterren
1 (20%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

5 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 4 recensies in een andere talen.


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder