Farfalla Citrus Fresh Roll-On Deodorant, 50 ml

Natuurlijke bescherming tegen zweet en geurtjes

€ 8,99 € 9,99 -10%

(€ 179,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor alle huidtypen
  • Effectief
  • 24 uur bescherming
  • Vrij van aluminiumzouten

Vaak samen gekocht met Farfalla Douchegel - Vlindertuin, 200 ml

Farfalla Citrus Fresh Roll-On Deodorant, 50 ml € 8,99 (€ 179,80 / L)
Farfalla Douchegel - Vlindertuin, 200 ml € 9,89 (€ 49,45 / L)
Totaalprijs: € 18,88
Beschrijving

Niet alleen beschermt de natuurlijke deodorant de huid tegen zweet en reuk, maar hij wikkelt hem ook in een heerlijke mandarijngeur en biedt 24-uurs bescherming.

Toepassing:

  • Breng aan op een droge huid na het reinigen.
Art. nr.: XEC-FAR-kpdrmd
Inhoud: 50 ml
EAN: 7612534047074
Producentnummer: kpdrmd
Merk: Farfalla
Huidtype: Voor Elk Huidtype
Producteigenschappen: Vrij van aluminium, Vrij van aluminiumzouten
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Pentylene Glycol, Tapioca Starch, Triethylcitrate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, Citrus Reticulata Peel Oil[1], Parfum, Xanthan Gum, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbic Acid (Vitamin C), Arginine Ferulate, Phytic Acid, Citricacid, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Zwitserland, info@farfalla.ch
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Oostenrijk, info@farfalla.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Farfalla Citrus Fresh Roll-On Deodorant

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder