ecover Essential WC-Reiniger Dennengeur, 750 ml

Reinigt grondig en verwijdert kalkaanslag

€ 4,09

(€ 5,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Frisse, natuurlijke dennengeur
  • Op plantaardige & minerale basis
  • Veganistisch

Vaak samen gekocht met ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger, 500 ml

ecover Essential WC-Reiniger Dennengeur, 750 ml € 4,09 (€ 5,45 / L)
ecover Essentiële Eucalyptus Badkamerreiniger, 500 ml € 5,09 (€ 10,18 / L)
Totaalprijs: € 9,18
Beschrijving

De toiletreiniger uit de Essential-productlijn van Ecover verwijdert kalkaanslag en reinigt grondig. De ingrediënten zijn van minerale en plantaardige oorsprong en de frisse dennengeur is gebaseerd op natuurlijke geurstoffen. Het product is vegan.

Eigenschappen:

  • Reinigt het toilet grondig & verwijdert kalkaanslag
  • Ingrediënten van plantaardige & minerale oorsprong
  • Frisse dennengeur op basis van natuurlijke geurstoffen
  • Vegan
  • Fles gemaakt van gerecycled materiaal

Toepassing:
Spuit de toiletreiniger in het toilet en laat afhankelijk van de mate van vervuiling inwerken. Borstel vervolgens en spoel door.

Art. nr.: XBO-SCT-4003998
Inhoud: 750 ml
EAN: 5412533410662
Producentnummer: 5412533410662
Merk: ecover
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Citric Acid, Lauryl Glucoside, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Parfum, Limonene

Veiligheids- en Gevaarinstructies

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
Juridische informatie
Fabrikant: Ecover Belgium N.V., Industrieweg 3, 2390, Malle, België, sds@peopleagainstdirty.com, www.ecover.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ecover Essential WC-Reiniger Dennengeur

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder