SAINT CHARLES Love Divine Body & Massage Oil, 60 ml

Exclusieve samenstelling voor verwennende lichaamsverzorging

€ 39,49

(€ 658,17 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Wekt de zintuigen
  • Met zuivere natuurlijke oliën

Vaak samen gekocht met Ayurveda Rhyner Biologische Thaila "Verkoelende Olie" - Pitta, 250 ml

SAINT CHARLES Love Divine Body & Massage Oil, 60 ml € 39,49 (€ 658,17 / L)
Ayurveda Rhyner Biologische Thaila "Verkoelende Olie" - Pitta, 250 ml € 31,49 (€ 125,96 / L)
Totaalprijs: € 70,98
Beschrijving

Roos, ylang ylang, kardemom en peper worden in deze lichaamsolie gecombineerd tot een exclusieve, sensuele geurcompositie in een basis van jojoba- en arganolie. De olie geeft het lichaam een zijdezacht en gehydrateerd gevoel. Verwen jezelf of je partner met een liefdevolle massage!

Toepassing: Verwarm de olie tussen je handen, masseer zachtjes in en geniet.

Art. nr.: XEC-SCH-LD02
Inhoud: 60 ml
EAN: 9120085863992
Producentnummer: LD02
Merk: SAINT CHARLES
Huidtype: Voor Elk Huidtype
Producteigenschappen: Veganistisch
Bewaarvoorschriften: Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht.
Ingrediënten (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Rosa Damascena Oil, Elettaria Cardamomum (Cardamom) Oil[1], Piper Nigrum (Black Pepper) Fruit Oil[1], Pogostemon Cablin Leaf Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil[1], Limonene, Eugenol, Linalool, Farnesol, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Isoeugenol

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Oostenrijk, office@saint-charles.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SAINT CHARLES Love Divine Body & Massage Oil